Nepieciešams izvēlēties piemērotāko koka fasādes vai terases apdares produktu?

Piedāvājam Austrijas ražotāja ADLER Farben-Lacke-Holzschutz īpaši augstvērtīgos koksnes apdares materiālus Pullex produktus, kuru īpašās sastāvdaļas ilgstoši aizsargā koksni pret mitruma, baktēriju un UV starojuma kaitīgo ietekmi, kas garantē fasādes ilgmūžību.

ADLER PULLEX SILVERWOOD lazūra fasādēm, kas nodrošina sevišķi labu koksnes toņa noturību. Tā aizstāj dabīgo koksnes novecošanos un nodrošina vienmērīgu un skaistu izskatu jau no pirmās dienas pēc apdares.
Šai lazūrai ir pieci pamattoņi, kas vajadzības gadījumā ir kombinējami – grafīta pelēks, sudraba pelēks, tumši un gaiši brūns un bezkrāsains. Tie lieliski izceļ koksnes dabīgo tekstūru un piešķir fasādei individualitāti. Ar Pullex Silverwood ir īstenojamas visdažādākās dizaina vēlmes un modes tendences.

    

ADLER PULLEX BODENÖL eļļa koka grīdām un terasēm
Pigmentēta eļļa Pullex Bodenöl aizsargā lapukoku un skujkoku virsmas no mitruma un netīrumiem, ļauj koksnei "elpot", samazina tās deformāciju.
Pārklājums pasargā koku no zilējumiem un sēnīšu veidošanās, bet sastāvā esošie speciālie mikropigmenti garantē augstu aizsardzību pret atmosfēras iedarbību, UV starojumu un stabilizē koka dabīgo krāsu.
Eļļa paredzēta ārpus telpām esošām horizontālām koka virsmām, piemēram, balkonu grīdām, kuģu piestātnēm, terasēm utt.

      
Krāsu interneta veikals Krasas.lv ar Adler Pullex produktiem iespējams iepazīties un tos iegādāties šeit - https://www.krasas.lv/?s=Adler

Pasūti inernetā un saņem jebkurā vietā Latvijā!

Fotogrāfijas no www.lignora.com un Patio Wood Terases Mob. 27878819