H&M Home jaunā Pavasara Vasaras kolekcija

Kā zināms, nesen Zviedrijas apģērbu mazumtirdzniecības kompānija «Hennes and Mauritz» (H&M) paziņoja, Latvijā atvērt vēl trīs jaunus veikalus un vienā no tiem piedāvāt arī jauna koncepta – «H&M Home» – mājas tekstila preces.

Lai arī līdz jaunā veikala atvēršanai mazliet ir jāpagaida, piedāvāju ieskatīties H&M Home jaunās pavasara vasaras kolekcijā 2014. Tajā atradīsiet jauki dizainētus aizkarus, palagus, mājīgas segas, spilvenus un daudz citu aksesuāru.

HM-Home-2014-10

H&M Home mājas lapā atradīsiet pavisam četras kolekcijas, taču “Graphic Elegance” man tīk vislabāk. Iedvesmojieties no  2014.gada H&M Home pavasara vasaras kolekcijām un izvēlieties sev tīkamāko!

HM-Home-2014-2

“Graphic Elegance” kolekcijā izmantoti melnās un baltās krāsas toņi, veidojot izsmalcinātu interjera dizainu.

HM-Home-2014-8

HM-Home-2014

HM-Home-2014-4

Savukārt “Modern Vintage” kolekcijā atradīsiet svaiga pavasara vēsmas ar rūpniecisku apdari, pieskaņotām krāsām un zemniecisku šarmu.

HM-Home-2014-5

HM-Home-2014-15

“Bohemian Romance” kolekcija piešķir bohēmas gaisotni interjeram ar ziedu tekstūru un gaišām krāsām.

HM-Home-2014-14

HM-Home-2014-6

“Colour pop” kolekcija sevī apvieno krāsainību un dzīvesprieku.

HM-Home-2014-13

Ja kāda no kolekcijām ir Jūs uzrunājusi, sāciet ar sava mitekļa izkrāsošanu, lai uz H&M Home atvēršanu Latvijā tas jau būtu gatavs jaunajam interjeram. Visu par krāsām un krāsošanu atradīsiet KRASO krāsu veikalā – noliktavā (Rīgā – Vienības gatvē 93, Liepājā – Brīvības ielā 158a un Daugavpilī – Tautas ielā 8)

 

Latvijā atvērt vēl trīs jaunus veikalus un vienā no tiem piedāvāt arī jauna koncepta – «H&M Home» – mājas tekstila preces.